Lekarze Świętochłowice

lekarz Grzegorz Wagner

Urolog

ul. Brzozowa 45
41-600 Świętochłowice

Uprzejmy i kompetentny specjalista. Dokładnie przedstawia problem i proces leczenia. Szybko postawiona diagnoza i zalecone leczenie pomogło mi skrócić czas rekonwalescencji. Polecam

lekarz Marek Świętojański

ulica Dworcowa 13

Jest najlepszym lekarzem jakiego znam polecam 100 procentach

dr n. med. Wojciech Wawrzynek

Radiolog

41-600 Świętochłowice

Doktor Wawrzynek to profesjonalista,człowiek który w trakcie badań nie stwarza dystansu,potrafi człowieka wyciszyć a nawet rozbawić.Trafiłam do Niego z "dziwną" zmiana w okilicy barku. Zrobił badanie,pokierował dalej i zapewnił pomoc i wsparcie mające dla Mnie ogromne znaczenie.Oby zawsze trafiać do takich lekarzy,budzących zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.W środowisku medycznym uchodzi za fachowca wysokiej klasy. W pełni podzielam tę opinię. To nie tylko fachowiec wysokiej klasy ,ale przede wszystkim człowiek o wielkim ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Roman Piątek

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
41-600 Świętochłowice

Najlepszy anestezjolog na świecie:*** Dziękuję Panu bardzo za opiekę, za zainteresowanie, za rozmowę po badaniu... Przy Pana obecności czułam się w 100% bezpiecznie. Pozdrawiam serdecznie (pacjentka z Gastro-Med w dn. 28.07).

lekarz Adam Chrobok

41-600 Świętochłowice

Profesjonalista. Człowiek o nienagannej kulturze osobistej. Zawsze ma czas dla pacjenta. Pod opieką Pana Doktora pacjent może czuć się zaopiekowany. Po zabiegu endoprotezoplastyki stawu biodrowego moja mama, mimo swojego wieku bardzo szybko wraca do sprawności. Przed zabiegiem miała problem z poruszaniem się nieprzerwanym bólem. Po zabiegu ból ustąpił a rehabilitacja przebiega bez problemu. Bardzo serdecznie dziękujemy Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Juatyna

lekarz Alina Skolik

41-600 Świętochłowice

Miła,empatyczna ,z super podejściem nawet do trudnych dzieci. Z dużym doświadczeniem i wiedzą. Polecam na 200 % każdemu. TAKI PEDIATRA TO SKARB!!!!

lekarz Aleksandra Witek-Józefowska

Psychiatra

41-605 Świętochłowice

Bardzo dobrze dobrane leki mialem,tylko ostroznie I pod opiekom w szpitalu.Po tych lekach nie mialem objawow choroby I dobrze sie czulem.
{'id': 41633, 'name': u'\u015awi\u0119toch\u0142owice'} Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

41-600 Świętochłowice

Doktor Stołtny prowadził moją czwartą ciążę(a znam wielu ginekologów).Trafiłam właśnie do niego dlatego,że ciaza była trudna.Dzieki Doktorowi przeżyłam ten ciężki czas.Od początku mój stan potraktował bardzo poważnie,zastosował leki, kazde złe wyniki badań prenatalnych wyjaśniał z innymi specjalistami,informował mnie o wszystkim,co dzieje się z dzieckiem,i nigdy nie przekreślił tej ciąży,zawsze odbierał mój telefon.To lekarz jak najbardziej kompetentny,godny polecenia i pełen empatii.Panie Doktorze oboje z mężem i dziećmi bardzo dużo Panu zawdzięczamy.Dziekuje
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Ewelina Hanslik-Makioła

Przychodnia Medycyny Rodzinnej
41-600 Świętochłowice

Polecam serdecznie Panią Doktor! Mega podejście do młodych pacjentów, rzetelność, spokój. Człowiek czuje, że jego dziecko jest w dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Stefan Bałaga

Ginekolog położnik, Cytolog

Kubiny 22
41-600 Świętochłowice

Byłam u kilku lekarzy nikt nie zdał egzaminu w końcu udałam się do Dr. Bałagi byłam w szoku raz podejściem dwa wiedza i zainteresowaniem.Z czystym sercem Polecam tego Lekarza.Dziękuję Panu Doktorowi za konkretną i szybką diagnozę o której nikt mnie nie poinformował.Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Łukasz Blukacz

Centrum Medyczne Severux
Sikorskiego 1
Świętochłowice

Jestem przede wszystkim zachwycona tym,że Pan doktor rozmawia a nie prowadzi monolog.Wizyta przebiega w świetnej atmosferze.Co prawda ciągle obowiązują maseczki ale śmiejące się oczy pana doktora sprawiają, że człowiek nie jest spięty🙂
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Marcin Dudzic

Neurolog

Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Bytomska 5
41-600 Świętochłowice

Lekarz z powolania! Cierpliwy, rzetelny i bardzo kompetentny. Az zal ze po przeprowadzce za granice nie moge juz sie u niego leczyc.
Opinia dodana przez: zofia

lekarz Adam Jankowski

41-600 Świętochłowice

Super lekarz z ppowolania ! Fachowiec z odpowiednim podejściem do dzieci. Konkretny, ale dokladny. Jego uprzejmość idzie w parze z kompetencjami.

lekarz Przemysław Dydek

41-600 Świętochłowice

Bardzo polecam pana doktora , człowiek anioł. Wszystko wytłumaczy jak wygląda zabieg itp. Jest bardzo pomocny gdy się czegoś nie wie i podchodzi do każdego pacjenta profesjonalnie. Człowiek z powołania ,najlepszy chirurg jak dla mnie.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

Katowicka 11
Świętochłowice

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

mgr Łukasz Pepliński

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

41-600 Świętochłowice

Topowa, profesjonalna i miła obsługa, sprawny czas oczekiwania na wizytę oraz duży wybór zabiegów rehabilitacyjnych!
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Krzysztof Stożyński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZGODA"
plac Krauzego 2
41-603 Świętochłowice

Lekarz bardzo mily i przyjazny.. Ma bardzo dobre podejscie do swoich pacjentek,potrafi zrozumiem kazda swoja pacjentke.. Bardzo dokladnie i pomalu tlumaczy kazde badanie wykonywane i wyniki badan z laboratorium...oczywiscie wiadomo ze wizyta u Faceta Ginekologa nie jest dla kobiety czyms przyjemnym... Ale mimo wszystko jestem szczesliwa ze moj maluch rosnie zdrow... Polecam pana domtora z czystym sumieniem kazdej matce i kobiecie ktora ze chce odbyc wizyte u lekarza ginekologa...
Opinia dodana przez: Daria

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

41-605 Świętochłowice

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.
{'id': 41633, 'name': u'\u015awi\u0119toch\u0142owice'} Radiolog
                                       dr Jarosław Maczuch

dr Jarosław Maczuch

Radiolog

41-605 Świętochłowice

Bardzo kompetentny człowiek, o dużej empatii. Zainteresowany pacjentem, tłumaczący. Poprzez swój spokojny sposób bycia wzbudza zaufanie.

dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek

41-605 Świętochłowice

Wspaniała Pani doktor, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność, lekarz godny polecenia. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być pacjentka Pani doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena